Haber

ABD’de bir adam hapse girmek için ‘1 dolarlık’ banka soydu

ABD’nin Utah eyaletinde 65 yaşındaki bir adam hapse girmek için ‘1 dolarlık’ bir banka soygunu gerçekleştirdi. Zanlı, polis tarafından gözaltına alınmak üzere bankada bekledi.

Olay, 8 Mart’ta Utah, Salt Lake City’de meydana geldi. Salt Lake City Polis Departmanından yapılan açıklamada, 65 yaşındaki Donald Santacroce’un bankaya girerek veznedardan 1 dolar istediği ve bankada polisler tarafından gözaltına alınmayı beklediği belirtildi. Santracroce daha sonra olay yerine gelen polis tarafından gözaltına alındı.

“LÜTFEN BANA 1 DOLAR VERİN” Utah merkezli haber kanalı KSL-TV, polis raporuna dayanarak Santacroce’un bankaya girdikten sonra “Bunu yaptığım için üzgünüm ama bu bir soygun. Lütfen verin” yazdığını bildirdi. bana 1 dolar. teşekkür ederim”. Veznedarına teslim ettiği belirtildi. Parayı alan Santacroce, daha sonra veznedarın polisi aramasını istedi. Salt Lake City Polis Departmanı, Santacroce’un neden böyle bir soygun yaptığına dair henüz bir açıklama yapmazken, polis teşkilatının resmi internet sitesinden soygunla ilgili soruşturma başlatıldığı bildirildi. Banka soygunları olmuştu. 2011 yılında, 59 yaşındaki James Verone, kuzey Kaliforniya’da bir bankaya girdi ve 1 dolar çaldı. Verone’nin işsiz ve sigortasız olduğu belirtildi.

Yine 2013 yılında, 50 yaşındaki evsiz bir adam, sağlık hizmeti almak için Oregon’daki bir bankadan 1 dolar çaldı.

idil-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu