Haber

Demre Ziraat Odası Çiftçiler Kupası Futbol Turnuvası Başladı

Demre Ziraat Odası tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Farmer’s Cup Futbol Turnuvası başladı. 24 takım ve 504 sporcunun katıldığı turnuvanın açılışını Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhitin Böcek başlatarak takımlara başarılar diledi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Demre Ziraat Odası tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen futbol turnuvasının açılışına katıldı. Bir ay sürecek olan turnuvanın açılışında eski futbolcular Yusuf Şimşek ve Ümit Karan’ın da aralarında bulunduğu bir grup ünlü maç oynadı. Turnuvanın başlama vuruşunu Lider Böcek yaptı.

Geçen yıl Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin birincilikle kazandığı turnuvaya katılan takımlara başarılar dileyen Başkan Böcek, şunları söyledi:

“Sporun birleştirici ruhunu seviyoruz. Demre Ziraat Odası’nın düzenlediği 2. Çiftçiler Kupası’nda sporsever vatandaşlarımızla buluştuk. Demre’deyken mesire alanının üretimi için kazı yapacağımızı duyurmuştuk. Demre Ziraat Odası’na tahsis edilen 10 dönümlük alanda en kısa sürede hizmet veriyoruz.Bu keyifli etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyor, tüm sporcuları gönülden kutluyor, başarılar diliyorum.”

Kaynak: ANKA / Spor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu