Ekonomi

Filiz Başkan’dan çalışanlarına promosyon müjdesi

İZMİR (İGFA) – Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Şengel, Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla dayanışma amacıyla ziyaret ettiği deprem bölgesinden dönüşünde belediye şirketinde görev yapan çalışma arkadaşlarıyla bir araya geldi. Girişimleri sonucunda belediye şirketi çalışanlarının terfi hakkı kazandığını söyledi.

Başkan Filiz Ceritoğlu Şengel, şirket çalışanlarının daha önce sahip olmadığı haklara kavuşmuş olmasından duyduğu memnuniyeti şu sözlerle dile getirdi:

“Masayı büyütme konusunda her zaman bir yaygaramız var. O tabloyu büyütürken düzgün büyütmek istiyoruz. Tıpkı kendi kızım Nefes’i düşündüğüm gibi eminim ki hiçbirinize iyilik yapmıyorum. Ayrıca hepimizin barış içinde çalıştığından emin olmaya çalışıyorum. Hiç bir talebiniz olmamasına rağmen sizin lehinize çalışmaya devam ettiğimiz ama muhtemelen aklınıza rastgele bir fikir gelmediği bir dönemden geçiyoruz. Biz belediyeyi ve belediyenin ekiplerini düşünürken Efes Proje Yönetim Şirketini ve sizleri de ihmal etmeden çalışıyoruz. Bir yandan depremlerle uğraşırken bir yandan da burası için ne yapabiliriz diye düşünürken kimseye haber vermeden bir şeyler yaptık. O bu; Gidip bankalarla görüştük. Bankalara da dedik ki; Meslektaşlarımızın maaşlarını size aktarabiliriz. Ne yapıyorsun? Ve başardık. O anlamda bu dar günlerde dayanışmamızın bir örneği olsun istedik. Y Kısa sürede her birinize 9 bin 750 TL fazladan para gelecek.Hepinize hoşçakalın”.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu