Haber

Bella Hadid İlk Kez Hastalığından Bahsetti: “Her Gün Tedavi Edilemez Ağrılar Çekiyorum!”

Herkesin yakından tanıdığı ve sosyal medyada milyonlarca takipçisi bulunan model Bella Hadid, geçtiğimiz günlerde hastalığını duyurmuştu. Ateş, yorgunluk ve kızarıklık gibi belirtileri olan hastalığı hakkında, ‘Her gün tedavisi olmayan ağrılar çekiyorum!’ Söylediği anları sosyal medya hesabından paylaştı. İçeriğimizde sizler için bu hastalığın detaylarına ve Bella Hadid’in yaşadıklarına yer verdik. ??

Kaynak:https://www.eonline.com/news/1370235/…

Filistin asıllı Amerikalı model Bella Hadid’i tanımıyorsunuz.

Instagram’da 58 milyon takipçisi olduğu için yaptığı her paylaşımla gündemde ve adından sıkça söz ettiriyor.

Geçtiğimiz günlerde Lyme adlı bakteriyel bir enfeksiyon hastalığına yakalandığından bahseden Bella Hadid, bu hastalık nedeniyle son zamanlarda kötü şeyler yaşadığını sosyal medya hesaplarından duyurmuştu.

bağışıklık sistemini etkileyen; Ateş, kızarıklık, baş ağrısı ve yorgunluk gibi belirtileri bulunan Lyme hastalığı, ünlü modeli işte en kötü olduğu dönemde hastaneye kaldırılacak kadar etkiledi.

Tiktok hesabından sağlığı ile ilgili güncellediği görselde, göz çevresi iltihabı ve somurtkan hızı hayranlarının dikkatini çekti.

Ciddi bir diş enfeksiyonu geçirdiğinden bahseden Bella Hadid, zaten var olan lyme hastalığı nedeniyle bu durumun daha da ağırlaştığına değindi.

“Her gün tedavi edilemez acılar çekiyorum!”

“1 yıl önce kanal tedavisi yaptırdığım dişin yanındaki dişte enfeksiyon oluşmaya başladı ve çeneme kadar ilerledi. Orada birikti. Sonra göz çevrem de şişmeye başladı…”

Takipçilerine yanında olduklarını hissettirdikleri için teşekkür eden Bella, “Arkadaşlar lütfen vücudunuza iyi bakın lütfen!”

‘Bu enfeksiyon ve benim lyme hastalığım birbirini çok kötü etkiledi. Tüm sinir sistemim neredeyse Lyme hastalığından çöktü. Bazı günler ağrılarım hafiflerken bazı günler dayanılmaz olabiliyor. Stres de bu hastalığı kötüleştiriyor.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu