Yaşam

Sette kriz çıktı: Kızılcık Şerbeti Yapımcısı Evrim Alasya Haberle İlgili Açıklama Yaptı!

Geçtiğimiz gün Kızılcık Şerbeti dizisinin setinde kriz çıktığı iddia edilmişti. Söylentilere göre dizide Kıvılcım karakterini canlandıran Evrim Alasya sette özel bir kuaför istemiş ve kaprisli davranışları ortalığı karıştırmış hatta dizinin yönetmeni Hakan Ketche Kırvavaç setten ayrılmış!

Kızılcık Şerbeti’nin yapımcısı Faruk Turgut, bahisle ilgili ilk kez konuştu.

Kaynak:https://www.tv100.com/sila-turkoglu-d…

Geçtiğimiz gün Kızılcık Şerbeti dizisinde Kıvılcım karakterini canlandıran başarılı oyuncu Evrim Alasya hakkında bildiğiniz üzere bomba gibi bir tartışma atılmıştı.

İddialara göre setteki kişilere karşı kaprisli davranan Alasya, özel bir kuaför istemiş ancak imalathane buna izin vermemiş… Bunu duyan Evrim Alasya sette büyük tartışmalara neden olmuştu.

Evrim Alasya’nın sette yaptığı küfür ve hakaretlerin ardından dizinin yönetmeni Hakan Ketçe Kırvavaç’ın da seti terk ederek ‘Ya ben ya o’ dediği öne sürüldü.

Dizi hakkında çıkan tartışmaların ardından Kızılcık Şerbeti’nin yapımcısı Faruk Turgut ilk kez bir açıklama yaptı.

Turgut, “Her sette olduğu gibi bizim setimizde de kuaför değişiklikleri oldu. Ancak bu çok normal bir durum. Diğer iddiaların hepsi doğru değil…”

“Yönetmenimiz işte… Oyuncumuzla bir sahne çekiyor. Aralarında bir sorun yok…”

Tüm bunlardan sonra dizinin makyözü Esra Okumuş ile fotoğraf çektiren Evrim Alasya, ‘Evrim Alasya setteki herkese küfürler yağdırdı. Herkesi kırdı. Seti dağıttı. Kaprisleriyle herkesi korkuttu. ‘Sahneyi şimdi çekecek’ açıklamasıyla paylaşımda bulunarak iddialarla dalga geçiyordu…

Peki konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Haydi yorumlar!

caldiranajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu