Teknoloji

Contain SCP Temalı Taktik Oyununun İlk Geliştirici Bildirimi Yayınlandı.

Yaklaşık bir buçuk yıldır SinginGiant tarafından geliştirilen Contain oyunumuz, ülkemizde SCP* detaylarına sahip ilk Taktiksel FPS oyunu olarak piyasaya çıkacak.

Unreal Engine 5 oyun motoruna geçiş ile birlikte oyunun tüm aydınlatması ve varlıkları tamamen yenilendi. SinginGiant grubundaki 3D sanatçılarının yoğun çalışmaları sonucunda birçok varlık üzerinde yeniden çalışılmaya devam ediyor. FPS oyunlarında vurma hissinin çok değerli olduğunun farkında olan ekip, bu konuda oldukça hassas davranıyor.

Geliştirici grup başkanı Sonat Samir, “SinginGiant’ta çalışan herkes taktiksel FPS oyunlarını seven ve bu tarz oyunları uzun süredir oynayan geliştiricilerden oluşuyor. Ekibimizde özellikle silah konusunda uzman 3D artistler var. Ayrıca efektler konusunda da çok seçiciyiz. Oyuncunun silahını özelleştirebilmesini ve onu kullanırken hissedebilmesini istiyorum.”

Contain hikayesi, görevlerle ilerlemeye devam edecek. Birden çok düşman türünü kontrol etmeniz, durdurmanız veya yok etmeniz gerekirken, aynı zamanda doğaüstü anormalliklerle de mücadeleye başlayacaksınız. Görevler sırasında karşılaşacağınız bazı paranormal olaylar rastgele ilerlemeye devam edecek.

Contain Steam’e ek olarak, Güney Kore’de Smilegate’in Stove platformuna özel olarak Erken Erişim olarak yayınlanacak. Erken Erişim sürümünde yer alacak silahların listesi şu şekilde:

Birincil Silahlar; (Erken Erişim’in başında)

AR15, M4, MP5, FN FAL, Kriss Vector, SIG MCX Spear, SIG MPX SBR, SIG MCX Virtus, AK203, UMP45, SpringfieldPDW, MK18, AKM, MP7, G36, Scar-H, G3A3, M14.

İkincil Silahlar; (Erken Erişim’in başında)

Glock 19 Gen4, 1911, Beretta m9, FN Beş Yedi, 2011 JW, HK USP.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu